MAČKY
BohemianForest  JASMINE  „ Tora „
Narodená 30.09.2013
Brown ( Black) Spotted Tabby – BEN n 24


             Jasmínka pre svoju veľmi temperamentnú povahu dostala meno „ TORA „ .Je to naša prvá rozetová mačka.Narodila sa v českej chovateľskej stanici Bohemian Forest u MVDr. Martiny Jůzovej. Je negatívne testovaná na FIV a FeLV a jej rodičia majú negatívne testy na HCM, PKD, PK-deficiency. Jasmínka je nositeľkou snežného a charcoal génu.
IMG_2962- Jasmínka
IMG_2968- Jasmínka
JASMINA  PP

Goldie_kopie2
PPGoldie
WAVELLIT  GOLDIE
narodená 16.06.2007
BEN n 24 - Brown Spotted Tabby


Goldie sme do našej rodiny doviezli ako hotovú trojročnú dámu, z chovateľskej stanice Wavellit.Ďakujeme pánu Motúsovi za prejavenú dôveru ! Goldie má klasické zafarbenie srsti a je nositeľkou vynikajúcich krvných línií a snežného génu. Jej potomstvo bude pre nás vždy zaujímavým prekvapením :-).Goldie je negatívne testovaná  na FIV, FeLV, Streptococcus canis, Chlamydophila felis.

YUNA Sharon´s dream,  CZ
Narodená 27. 04. 2018
Brown ( Black) Spotted Tabby – BEN n 24


             Yuna je naša nová nádej v chove, špecialne vybraná k Zakkovi. Jej color panel potvrdil genotyp A/a a C/cs takže by so Zakkom mohla mať farebne zaujímavé a krásne mačiatka. Yuna je veľmi milá mačka s krásnou kresbou od chovateľky Hany Paulovej, ktorá bengálky naozaj miluje a pomáhala mi vo výbere mačičky do chovu, začo jej veľmi ďakujem. Yuna je negatívne testovaná na FIV, FeLV, PK- deficiency, rdAc-PRA a vyšetrená na HCM .

Yuna02_DSC2605
PP Yuna
Yuna01_DSC2675

Ossirian  ICE  QUEEN
Narodená 28.09.2019
Seal lynx point tabby

Ice je naša "blondýna" . Veľmi sa z nej teším a ďakujem pani Alene Tatíčkovej, od ktorej mať vo svojej chovateľskej stanici mačiatko bolo vždy mojím veľkým želaním. Pani Tatíčková je chovateľka telom aj dušou, ktorú si veľmi vážim. 
Ice je nositeľkou genotypu A/a . Je negatívne testovaná na FIV, FeLV, PK-deficiency a rdAc-PRA.
Ice Queen
PP Ice Queen-uprava